Anna Wielgus

Absolwentka kierunku Computer Science and Information Technology w Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) Politechniki Łódzkiej na stopniu magisterskim (2020) oraz absolwentka kierunku Telecommunications and Computer Science na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej na stopniu inżynierskim (2018). W trakcie studiów brała udział w wymianie międzynarodowej Erasmus+ na uczelni Turku University of Applied Sciences w Finlandii na kierunku informatycznym. Ponadto ukończyła podyplomowe studia z tłumaczeń specjalistycznych na Uniwersytecie Łódzkim (2019).

W ramach pracy w Zakładzie zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych do analizy danych medycznych. Interesuje się również uczeniem maszynowym i jego możliwym wykorzystaniem w analizie danych medycznych.

W wolnych chwilach pasjonatka nauki języków obcych, czytania książek, a przede wszystkim szydełkowania i robienia na drutach. Miłośniczka jogi i jazdy na rolkach, a kiedyś również czynna zawodniczka tenisa stołowego.

I kocha pandy małe, bo są urocze, kochane i rude – jak ona sama.

Przewiń do góry